מחפשים אנשי כספים מקצועיים? התחילו כאן

אני מחפש מזכירה איכותית


פעמים  רבות אנחנו בחברת Finantech נתקלים בשאלה: "אני מחפש עובד איכותי" איך ניתן למצוא עובד שיהיה גם מקצועי אבל גם איכותי,  השאלה או הבקשה הזו נאמרת ברצינות ומייד אחריה הלקוח מתנצל על הוספת המילה "איכותי", אנחנו טורחים לתקן אותו ומסבירים לו כי הבקשה שלו לגיטימית והמילה "איכותי" היא בפירוש במקום. כאשר לקוח מפרסם מודעה ובה הוא מבקש עובד

איך לתכנן את יום הראיונות


המאמר הזה ידון בשאלה: כיצד לתכנן את יום הראיונות על מנת שהוא יהיה אפקטיבי?

ראשית נקדים ונאמר כי מטרת יום הראיונות לאפשר לשני הצדדים: המראיין מצד אחד והמרואיין מצד שני להגיע לתוצאות טובות. מסתבר כי המון מעסיקים אינם לוקחים את יום הראיונות בצורה רצינית, בין אם המדובר בגיוס פקידה או בגיוס מנהל או מנהלת חשבונות, בין אם המדובר על איתור מנהל או מנהלת רכש או אם המדובר במנהלת שירות לקוחות.

טיפים למציאת אנשי אדמיניסטרציה מעולים


הרבה אנשי עסקים מאמינים שאיש אינו יכול ללמד אותם מעבר ובנוסף למה שהם יודעים.   כמובן שהדיעה הזו מטופשת, אינה נכונה ומזיקה בעיקר למי שסבור כך.  הניסיון של האחרים הוא הרווח שלכם כפי שעוד תראו. וכאשר המדובר על גיוס אנשי אדמיניסטרציה מעולים הדבר נכון שבעתיים.  טעות בבחירה עשויה לעלות לכם לא רק במשכורתו של העובד אלא בהכנסות הלקוחות וזה דבר שאתם ממש לא יכולים להרשות לעצמכם.

מחפשים אנשי אדמיניסטרציה מעולים?  קראו את הטיפים הבאים:

הגדירו היטב את תפקיד איש האדמיניסטרציה שאתם מחפשים:  אם המדובר ב 'מנהל/ת חשבונות' קראו לתפקיד בצורה ברורה ואל תתפתו לקרוא למשרה "מנהל/ת כספים'. טעות בהגדרה תשנה את התוצאה המבוקשת.

העלו על הכתב את תוכן התפקיד בצורה מפורטת ככל האפשר. בדרך זו תגלו מהר מאוד איפה לשים את הדגש בהגדרת התפקיד הרצוי.

התייעצו עם בעלי עסקים נוספים אם יש צורך וזאת במטרה להבין האם הכיוון שלכם נכון, לפעמים הניסיון של האחרים הוא הרווח שלכם.

קבעו יום סופי לתחילת העבודה של העובד המבוקש, רק משימה שיש לה "תאריך סיום" היא משימה שאתם לוקחים ברצינות אמתית.

השקיעו זמן לכל העניין, ישנם בעלי עסקים רבים שעושים את הדבר "על הדרך" כשהם לא מצליחים הם לא מבינים מדוע.

השקיעו משאבים בפרסום במקומות מצליחים ואל תתפתו לפרסם רק במקומות שאינם עולים כסף.  לפעמים היקר הוא זול.

קבעו את יום הראיונות, מקום הראיונות ברצינות גמורה ואל תראיינו כל פעם רק מועמד אחד בטענה שאתם "משלבים את הראיונות תוך כדי פעילות שוטפת".

אם אינכם יודעים לראיין היעזרו בעובד או איש מקצוע שיודע.

כבדו את המרואיין ואתכם וראיינו לפחות 10 דקות כל מועמד גם אם הגעתם למסקנה לאחר דקה ש "זה לא זה כי כך הראוי לעשות.

מצאתם מישהו מתאים? החליטו מהר כיוון והטובים לא נשארים פנויים להרבה זמן.

לחצו כאן על מנת להגיע לעמוד המעסיקים

לחצו כאן על מנת להגיע לעמוד מחפשי העבודה

{rsform 6}

 

אנשים שהגיעו למאמר הזה חיפשו גם אחת המילים הבאות:

סמנ"ל  סמנכ"לית כספים, סמנכל, סמנכלית, ראש אגף, ראש חטיבה, ראש חטיבת, מנהל אגף, מנהלת אגף, חשב, חשבת, חשב שכר, חשבת שכר, רואה חשבון, רואת חשבון, מתמחים לרו"ח, מתמחים למשרד רואי חשבון, מתמחים לראית חשבון, מתמחים לראיית חשבון,  כלכלן כלכלנית באגף כספים, גזבר, גזברים, גזברית, גזבריות, גובה, גובים, גובות, מנהלי גבייה, מנהל גביה, מנהלת גביה, מנהל גבייה, מנהלת גבייה, מנהל השקעות מנהלת השקעות, בית השקעות, מנהל תיקים, מנהלת תיקים, ביקורת פנים, מבקר פנים, מבקרת פנים, רכש, מנהל רכש, מנהלת רכש בנקאות בנקאי בנקאית בנקאים בנקאיות  טלר טלרית  ניהול סיכונים  מנהל סיכונים מנהלת סיכונים יועצי מס יועץ מס יועצת מס  יועץ פנסיוני יועצת פנסיונית  יועץ השקעות יועצת השקעות יועץ פיננסי  יועצת פיננסית יועץ משכנתאות יועצת משכנתאות ,  הנה"ח,  הנהלת חשבונות, מנה"ח: מנהל חשבונות, מנהלת חשבונות,מנהל חשבונות ראשי, מנהלת חשבונות ראשית,  מנה"ח ראשי, מנה"ח ראשית,  מנה"ח כללי, מנה"ח כללית,  מנה"ח סוג 1  2 3, משרד רו"ח, משרד רואי חשבון, משרד ראיית חשבון, משרד ראיית חשבונות, משרד ראית חשבון, משרד ראית חשבונות, סוג 3 עד מאזן מנה"ח ספקים, הנהלת חשבון ספקים, הנהלת חשבונות ספקים מנה"ח לקוחות מנה"ח ייבוא ייצוא  יבוא יצוא מנהלת חשבונות לאחר לימודים, דרוש, דרושה, דרושים, דרושות, אני מחפש, אני מחפשת, אנו מחפשים, כח אדם לתחום הכספים, כח אדם לתחום הפיננסי, כח אדם לתחום הפיננסים, כח אדם לתחום הכלכלה, כח אדם לתחום החשבונות, כח אדם לתחום החשבונאות, כח אדם לתחום ראית חשבון, כח אדם לתחום ראיית חשבון, כח אדם לתחום הפנסיה, כח אדם לתחום הפנסייה, כח אדם לתחום הפנסיוני, כח אדם לתחום הפנסיוני. כוח אדם לתחום הכספים, כוח אדם לתחום הפיננסי, כוח אדם לתחום הפיננסים, כוח אדם לתחום הכלכלה, כוח אדם לתחום החשבונות, כוח אדם לתחום החשבונאות, כוח אדם לתחום ראית חשבון, כוח אדם לתחום ראיית חשבון, כוח אדם לתחום הפנסיה, כוח אדם לתחום הפנסייה, כוח אדם לתחום הפנסיוני, כוח אדם לתחום הפנסיוני

 

כלל התכנים המופיעים באתר זה מתייחסים לגברים ולנשים כאחד.  בכל מקום בו נאמרו הדברים בלשון זכר או בלשון נקבה הדבר נעשה במטרה להקל על הכתיבה.

כיצד לפרסם מודעת דרוש/ה איש/שת כספים"דרושה פקידה" "דרוש/דרושה פקיד/פיקת גביה" או "דרושה מזכירה למשרד עו"ד"... מי לא נתקל במודעות מן הסוג הזה בין אם המדובר במעסיק ובין אם המדובר במועסקים.

האם ידעתם כי מודעה עשויה להיות מודעה אפקטיבית לגיוס מזכירה מעולה או לחילופין המודעה עשויה שלא להביא את אותה מזכירה מעולה?

Build by Jetserver.co.il | אחסון אתרים