מחפשים אנשי כספים מקצועיים? התחילו כאן

פעילות בעת משבר


משבר הקורונה מלמד אותנו שלא את הכל אנחנו יכולים לנבא, לא את הכל אנו יכולים לצפות ומתוך כל יש להכניס למשוואה שנקראת ׳ניהול עסקי׳ מרכיב נוסף והוא:

 

פעילות בשעת משבר.

 

המשבר יוצר לחץ על המעסיקים במספר נקודות:   במשבר עצמו/לאחר המשבר. ומביא את המעסיקים לשאלה: ״מה אני עושה עם כל העובדים הקיימים אצלי״? , ״האם אני באמת זקוק לכולם״?

 

הערה חשובה: הרעיון הוא לא לחיות במינימום או לוותר על עובדים אלא להייפך:  לחיות ברווחה תוך כדי שהעובדים הנחוצים מרוויחים יותר במקום לפזר את ההוצאה על עובדים על מי שלא באמת נחוץ.

 

מאחר ואנו מתמחים למעלה מ 20 שנה בהשמת עובדים, אנו ממליצים בכל הקשור לכוח אדם לעשות את הפעולות הבאות בימים רגילים וכך תהינה פחות סיטואציות של ׳עובדים מיותרים׳

 

החזיקו את כמות העובדים האמתית שאתם צריכים, לעתים בעלי עסק לוקחים עובדים מיותרים, משלמים קצת פחות טוב לכולם ומתגלגלים, במקום זאת החזיקו את כמות העובדים שאתם צריכים באמת.  יאמר לכם כל עובד שהוא מעדיף לעבוד 10% יותר ולהרוויח 30% יותר.   אם תחזיקו רק את מה שאתם צורכים/צריכים באמת, אולי תוכלו להשלם יות לאותו עובד. מובן כי העיצה הזו לא נכונה לכל עסק/לכל אחד/בכל תפקיד והיא נכונה בחלק מן המקרים.

 

הגדירו את המשימות שהעסק שלכם צורך ושקלו מחדש חלוקה של חלק מן המשימות לעובדים קיימים במקום למצוא את עצמיכם מחפשים עובד/ת לפעילות שאין בה צורך לעובד נוסף.

ֿ

דוגמא מצויינת היא תהליכי הגביה בארגון: אם המדובר בעסק קטן-בינוני שיש בו לקוחות קבועים וסביבת גביה רגועה אולי אין צורך לקחת עובד/ת נוספ/ת ולשלם שכר נמוך מאוד על חצי משרה,

במקום זאת, בדקו האם יש מישהו בחברה שיכול לסייע בתהליכי הגביה.  גם פה תצטרכו לשלם לאותו עובד יותר, ועדיין - זה יהיה פחות ממה שתשלמו לעובד נוסף (הגם שהוא בחצי משרה) והעובד הנוכחי  יודה לכם.

 

מצאו עובדים שיכולים להתחייב על עבודה לאורך זמן. לא. לא מדובר על התחייבות בכתב אלא על ׳כוונות ידועות מראש׳ של שני הצדדים:   המעסיקים/המועסקים.

 

הלכה-למעשה זה אומר לייצר ׳הצהרת כוונות׳ כבר בראיון מול אותם מועמדים, לוודא מולם מה מחפשים, מה הכוונות שלהם לעתיד ולנסות באמצעות שאלות פתוחות לנסות ולהבין את כוונותיהם,

באותו האופן מומלץ כי המעסיקים עצמם ייטיבו לומר את מטרותיהם. יש לומר למועמדים בפירוש: ״אנו מחפשים היום כחברה אנשים לרוץ עימם לשנים הקרובות, נשמח לשמוע שגם הכוונות שלך דומות׳. לא תמיד אנשים כנים/ישרים אבל בדיאלוג פתוח ניתן לגלות מועמדים שמודים כי הם מחפשים עבודה

׳רק לתקופה הקרובה׳

 

אשר לימים שעם פרוץ משבר, בעת המשבר, לאחר המשבר:

 

פעלו רק !!!   במסגרת החוק

 

היו כנים עם העובדים, אל ׳תסובבו׳ עובדים במילים מיותרות - היו ישרים ובדקו מה ניתן לעשות במשבר/לאחר תום המשבר.

 

שמרו על קשר גם בעת החל״ת - זה לא פשוט למצוא עובדים.

 

היה ואתם מחזירים עובדים מחל״ת למציאות עסקית קשה בדקו במסגרת החוק מה מותר לכם לעשות, גם אם מותר לכם לפטר עובדים , לצמצם משרה וכדומה בדקו עם עצמיכם ולאחר מכם מול העובדים שחוזרים לעבודה איך ניתן להיעזר ביכולות שלהם לשיקום העסק.

 

בהצלחה

תכונות חשובות


שלום

 

המאמר הזה חשוב במיוחד כיוון והוא נוגע לתכונות האופי הנדרשות מאנשי כספים.

 

מובן כי הבנה של תכונות האןפי הנדרשות חשובות, הן למי שמחפש איש כספים מעולה, הן למי שמחפש עבודה בתחום הכספים.

 

תכונה אופן ביטוי
יושר

אנשי כספים חייבים לדעת לומר את האמת, רק את האמת, וכלום מעבר לאמת, אין

קיצורי דרך או עיגולי פינות

 

אמינות

מאחר
סדר

דייקנות

עמידה בלחץ

 

כלל התכנים המופיעים באתר זה מתייחסים לגברים ולנשים כאחד.  בכל מקום בו נאמרו הדברים בלשון זכר או בלשון נקבה הדבר נעשה במטרה להקל על הכתיבה.

 

הנהלת חשבונות, מנהל חשבונות, מנהלת חשבונות, חשבונאות, קורס בהנהלת חשבונות, תוכנות פיננסיות, תוכנה פיננסית, סוג 1 סוג  2 סוג 3 , יעוץ מס, ייעוץ מס, חשב שכר, חשבת שכר, חשבי שכר, חשבות שכר, הנהלת חשבונות מעשית, מנהל חשבונות מדופלם, מנהלת חשבונות מדופלמת, קורס אקסל, חשבשבת, פיננסית, סאפ, פריוריטי, חיסולית, עוקץ, Priority, , SAP, קורסים מקצועים, קורסים מקצועיים, חשבונאות מעשית, משרד התמ״ת, ביקורת חשבונות, ניתוח דוחות כספיים, מכפל, מיכפל, ספקים, לקוחות, אשראי, הנהלת חשבונות כפולה, יחידים, חברות, עצמאיים, עצמאים, עד מאזן, למאזן, שוטף, תזרים, משכורת, משכורות, טופס 101, חלונות, עוקץ, הוצאה, הוצאות, הכנסה, הכנסות, מס הכנסה, דיווח, דיווחים, מס ערך מוסף, ביטוח לאומי, קרן, פנסיה, קרנות, הפרשה, הפרשות, גמל, ניהול מלאי ומזומנים, רישום חד צידי, צדי, רישום כפול, דוחות כספיים, עריכה, ניתוח , ניהול תזרים מזומנים, עיבוד נתונים, גיליון אלקטרוני, גיליונות אלקטרוניים, נוסחא, נוסחה, נוסחאות, פיווט טייבל,כלי הפיווט, כלי הפיבוט, פיבוט,  PIVOT TABLE, טבלאת ציר, טבלאות ציר, טבלת הציר, טבלות הציר, מס פרוגרסיבי, מס הכנסה, קבלה, חשבונית, חשבונית עסקה, חשבוניות עסקה, זיכוי, זיכויים, ביקורת מס, יועץ מס, יועצת מס, יועצי מס, יועצות מס, ייעוץ מס, השמת עובדים, השמת אנשי כספים, השמת מנהלי חשבונות, השמת מנהלות חשבונות, השמת יועצי מס, השמת יועצות מס, השמת רואי חשבון, השמת רואות חשבון, השמת רואי חשבון, גיוס עובדים, גיוס אנשי כספים, גיוס מנהלי חשבונות, גיוס מנהלות חשבונות, גיוס יועצי מס, גיוס יועצות מס, גיוס רואי חשבון, גיוס רואות חשבון, גיוס רואי חשבון, מודעת דרושים, דרוש מנהל חשבונות, דרושה מנהלת חשבונות, דרושים מנה״ח, דרושים חשב/ת שכר, דרושים מנהל/ת כספים, דרושים פקיד/ת גביה, דרושים יועצ/ת מס, דרושים יועץ/ת מס,  דרושים חשב/ת חברה, דרושים סמנכ״ל כספים, דרושים סמנכל כספים, דרושים מנהלת חשבונות, דרושים מנהל חשבונות, דרושים חשב שכר, דרושים חשבת שכר, חשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית, רואי חשבון, רואה חשבון, רואת חשבון, מאזן בוחן, ספר חשבונות, חובה וזכות, חתך חשבונאי, עלות המכר, הנהלת חשבונות כפולה, תקן חשבונאות, בסיס מצטבר, בסיס מזומן, עקרונות חשבונאים מקובלים, דוחות כספיים, מאזן, דוח רווח והפסד, דו״ח רווח והפסד, דוח על הרווח הכולל, דו״ח על הרווח הכולל, דוח על תזרימי המזומנים, דו״ח על תזרימי המזומנים, דוח על השינויים בהון העצמי, דו״ח על השינויים בהון העצמי, ביקורת, ביקורת פיננסית, תקן ביקורת, ביקורת פנימית, ביקורת מערכות מידע, חשבונאות בישראל, רשות ניירות ערך, לשכת רואי חשבון בישראל, מועצת רואי חשבון בישראל, לשכת יועצי מס בישראל, המוסד הישראלי לתקינה בחשבונאות, חשבונאות בעולם, המוסד הבינלאומי לתקינה בחשבונאות, תקן דיווח כספי בינלאומי, חשבונאות בארצות הברית, המוסד לתקינה בחשבונאות פיננסית, מועצה לפיקוח על הביקורת בחברות ציבוריות, הוועדה לניירות ערך ולבורסות, חוק סרבנס-אוקסלי, מאזן בוחן סופי

אני מחפש מזכירה איכותית


פעמים  רבות אנחנו בחברת Finantech נתקלים בשאלה: "אני מחפש עובד איכותי" איך ניתן למצוא עובד שיהיה גם מקצועי אבל גם איכותי,  השאלה או הבקשה הזו נאמרת ברצינות ומייד אחריה הלקוח מתנצל על הוספת המילה "איכותי", אנחנו טורחים לתקן אותו ומסבירים לו כי הבקשה שלו לגיטימית והמילה "איכותי" היא בפירוש במקום. כאשר לקוח מפרסם מודעה ובה הוא מבקש עובד

איך לתכנן את יום הראיונות


המאמר הזה ידון בשאלה: כיצד לתכנן את יום הראיונות על מנת שהוא יהיה אפקטיבי?

ראשית נקדים ונאמר כי מטרת יום הראיונות לאפשר לשני הצדדים: המראיין מצד אחד והמרואיין מצד שני להגיע לתוצאות טובות. מסתבר כי המון מעסיקים אינם לוקחים את יום הראיונות בצורה רצינית, בין אם המדובר בגיוס פקידה או בגיוס מנהל או מנהלת חשבונות, בין אם המדובר על איתור מנהל או מנהלת רכש או אם המדובר במנהלת שירות לקוחות.

טיפים למציאת אנשי אדמיניסטרציה מעולים


הרבה אנשי עסקים מאמינים שאיש אינו יכול ללמד אותם מעבר ובנוסף למה שהם יודעים.   כמובן שהדיעה הזו מטופשת, אינה נכונה ומזיקה בעיקר למי שסבור כך.  הניסיון של האחרים הוא הרווח שלכם כפי שעוד תראו. וכאשר המדובר על גיוס אנשי אדמיניסטרציה מעולים הדבר נכון שבעתיים.  טעות בבחירה עשויה לעלות לכם לא רק במשכורתו של העובד אלא בהכנסות הלקוחות וזה דבר שאתם ממש לא יכולים להרשות לעצמכם.

מחפשים אנשי אדמיניסטרציה מעולים?  קראו את הטיפים הבאים:

הגדירו היטב את תפקיד איש האדמיניסטרציה שאתם מחפשים:  אם המדובר ב 'מנהל/ת חשבונות' קראו לתפקיד בצורה ברורה ואל תתפתו לקרוא למשרה "מנהל/ת כספים'. טעות בהגדרה תשנה את התוצאה המבוקשת.

העלו על הכתב את תוכן התפקיד בצורה מפורטת ככל האפשר. בדרך זו תגלו מהר מאוד איפה לשים את הדגש בהגדרת התפקיד הרצוי.

התייעצו עם בעלי עסקים נוספים אם יש צורך וזאת במטרה להבין האם הכיוון שלכם נכון, לפעמים הניסיון של האחרים הוא הרווח שלכם.

קבעו יום סופי לתחילת העבודה של העובד המבוקש, רק משימה שיש לה "תאריך סיום" היא משימה שאתם לוקחים ברצינות אמתית.

השקיעו זמן לכל העניין, ישנם בעלי עסקים רבים שעושים את הדבר "על הדרך" כשהם לא מצליחים הם לא מבינים מדוע.

השקיעו משאבים בפרסום במקומות מצליחים ואל תתפתו לפרסם רק במקומות שאינם עולים כסף.  לפעמים היקר הוא זול.

קבעו את יום הראיונות, מקום הראיונות ברצינות גמורה ואל תראיינו כל פעם רק מועמד אחד בטענה שאתם "משלבים את הראיונות תוך כדי פעילות שוטפת".

אם אינכם יודעים לראיין היעזרו בעובד או איש מקצוע שיודע.

כבדו את המרואיין ואתכם וראיינו לפחות 10 דקות כל מועמד גם אם הגעתם למסקנה לאחר דקה ש "זה לא זה כי כך הראוי לעשות.

מצאתם מישהו מתאים? החליטו מהר כיוון והטובים לא נשארים פנויים להרבה זמן.

לחצו כאן על מנת להגיע לעמוד המעסיקים

לחצו כאן על מנת להגיע לעמוד מחפשי העבודה

{rsform 6}

 

אנשים שהגיעו למאמר הזה חיפשו גם אחת המילים הבאות:

סמנ"ל  סמנכ"לית כספים, סמנכל, סמנכלית, ראש אגף, ראש חטיבה, ראש חטיבת, מנהל אגף, מנהלת אגף, חשב, חשבת, חשב שכר, חשבת שכר, רואה חשבון, רואת חשבון, מתמחים לרו"ח, מתמחים למשרד רואי חשבון, מתמחים לראית חשבון, מתמחים לראיית חשבון,  כלכלן כלכלנית באגף כספים, גזבר, גזברים, גזברית, גזבריות, גובה, גובים, גובות, מנהלי גבייה, מנהל גביה, מנהלת גביה, מנהל גבייה, מנהלת גבייה, מנהל השקעות מנהלת השקעות, בית השקעות, מנהל תיקים, מנהלת תיקים, ביקורת פנים, מבקר פנים, מבקרת פנים, רכש, מנהל רכש, מנהלת רכש בנקאות בנקאי בנקאית בנקאים בנקאיות  טלר טלרית  ניהול סיכונים  מנהל סיכונים מנהלת סיכונים יועצי מס יועץ מס יועצת מס  יועץ פנסיוני יועצת פנסיונית  יועץ השקעות יועצת השקעות יועץ פיננסי  יועצת פיננסית יועץ משכנתאות יועצת משכנתאות ,  הנה"ח,  הנהלת חשבונות, מנה"ח: מנהל חשבונות, מנהלת חשבונות,מנהל חשבונות ראשי, מנהלת חשבונות ראשית,  מנה"ח ראשי, מנה"ח ראשית,  מנה"ח כללי, מנה"ח כללית,  מנה"ח סוג 1  2 3, משרד רו"ח, משרד רואי חשבון, משרד ראיית חשבון, משרד ראיית חשבונות, משרד ראית חשבון, משרד ראית חשבונות, סוג 3 עד מאזן מנה"ח ספקים, הנהלת חשבון ספקים, הנהלת חשבונות ספקים מנה"ח לקוחות מנה"ח ייבוא ייצוא  יבוא יצוא מנהלת חשבונות לאחר לימודים, דרוש, דרושה, דרושים, דרושות, אני מחפש, אני מחפשת, אנו מחפשים, כח אדם לתחום הכספים, כח אדם לתחום הפיננסי, כח אדם לתחום הפיננסים, כח אדם לתחום הכלכלה, כח אדם לתחום החשבונות, כח אדם לתחום החשבונאות, כח אדם לתחום ראית חשבון, כח אדם לתחום ראיית חשבון, כח אדם לתחום הפנסיה, כח אדם לתחום הפנסייה, כח אדם לתחום הפנסיוני, כח אדם לתחום הפנסיוני. כוח אדם לתחום הכספים, כוח אדם לתחום הפיננסי, כוח אדם לתחום הפיננסים, כוח אדם לתחום הכלכלה, כוח אדם לתחום החשבונות, כוח אדם לתחום החשבונאות, כוח אדם לתחום ראית חשבון, כוח אדם לתחום ראיית חשבון, כוח אדם לתחום הפנסיה, כוח אדם לתחום הפנסייה, כוח אדם לתחום הפנסיוני, כוח אדם לתחום הפנסיוני

 

כלל התכנים המופיעים באתר זה מתייחסים לגברים ולנשים כאחד.  בכל מקום בו נאמרו הדברים בלשון זכר או בלשון נקבה הדבר נעשה במטרה להקל על הכתיבה.

כיצד לפרסם מודעת דרוש/ה איש/שת כספים"דרושה פקידה" "דרוש/דרושה פקיד/פיקת גביה" או "דרושה מזכירה למשרד עו"ד"... מי לא נתקל במודעות מן הסוג הזה בין אם המדובר במעסיק ובין אם המדובר במועסקים.

האם ידעתם כי מודעה עשויה להיות מודעה אפקטיבית לגיוס מזכירה מעולה או לחילופין המודעה עשויה שלא להביא את אותה מזכירה מעולה?

Build by Jetserver.co.il | אחסון אתרים