מחפשים אנשי כספים מקצועיים? התחילו כאן

דרוש/ה מנהל/ת חשבונות

איזה מעסיק אינו מכיר את המילים: דרוש/ה מנהל/ת חשבונות

זהו הרגע בו אתם מבינים שצפויים לכם ימים לא קלים הכוללים: פרסום מודעה, מיון קורות חיים, מספר ימי ראיונות

אז אם גם אתם בעניין של ״דרוש מנהל חשבונות״. או ״דרוש מנהל חשבונות״ המאמר הזה מיועד עבורכם

בהנחה והחלטתם שלא להיעזר בחברה חיצונית. (וזה בסדר אבל מומלץ לקרוא את המאמר ״מדוע אנו ממליצים להיעזר בחברה מקצועית לחיפפוש איש כספים״)

עליכם לבצע את הפעולות הבאות:

1. הגירו את המשרה בפירוט יתר, אין דבר כזה יותר מדיי פרטים.

התייחסו למאפייני האישיות של מנהל/ת החשבונות אותה אתם מחפשים, כן כן, הכוונה למאפייני האישיות

כמו : הערכים שאתם מצפים שיהיו, האישיות: רכות? נוקשות?  קבלת מרות?  עצמאות?  ... השלימו את התכונות שחשובות לכם.

התייחסו למאפיינים המקצועים של ׳המועמד המושלם לתפקיד מנהל או מנהלת חשבונות. לרבות כלל התוכנות, ההשכלה, היכולת לעבוד בחברות מהסוג שלכם, עם ספקים מהסוג שלכם, והלקוחות שלכם.

יש לנו לקוחות שלא נתנו לעניין חשיבות וגילו אני בדרך! הקשה ששכחו לשאול את המועמדים שאלות עקרוניות כמו עבודה מול ספקים מחו״ל או היכולת לעבוד בצורה מקוונת...  זה לא רציני

התייחסו להתאמה של המועמדים לתפקיד ניהול חשבונות בארגון תוך התייחסות למאפייני ה DNA של הארגון, אם הארגון נוטה להיות חברתי דאגו לברר עד כמה המועמד בעניין.

אין כוונה לברר דבר על חייו האישים של המועמד או המועמדת אבל חשוב לדעת שלא מדובר באדם שמעדיף לעבוד לבד ומעדיף מינימון חברה כשאתם מרימים כוסית

עם כלל העובדים בימי חמישי, יוצאים 4 פעמים לסופי שבוע יחד ובכלל אוהבים לחייך ואילו המועמד מעדיף...  נו הבנתם.

2. הכינו את יום הראיונות בקפידה וברצינות, הקצו חדר שקט, כיבוד

דאגו כי לא תופרעו באמצע הראיון, איך אמרנו ?  לפרסם: ״דרוש/ה מנהל/ת חשבונות״ זו רק ההתחלה וכעתלא רק אתם בוחנים את הצד השני אלא גם הצד השני בודק אתכם.

3. הכינו רשימת שאלות, טבלה מרכזתאו כל דבר שייסייע לכם לזכור את מי ראיינתם ומה היו התוצאות.  אין לך דבר מביך יותר מבלבול בין מועמדים שראיינתם ואשר אינכם יודעים מי הוא מי.

4. נהגו באתיקה מקצועית: למדו מה מותר ומה אסור לשאול בעת ראיון עבודה, זכרו שעל פי חוק יש פרק זמן בו אתם מחוייבים לתת למןועמד משוב בין אם התאים ובין אם לוא.

5. אל תחפשו קיצורי דרך או קיצור התהליך,אם יש צורך דאגו כי שותף, עובד אחר, איש מקצוע יראיין אף הוא את המועמד/ת והכל על מנת שלא תגלו שלקחתם החלטה לא נכונה ותפגעו בכם ובמועמד/ת שנבחר/ה.

6. אינכם בטוחים בדבר מה?  אמרו כי אינכם יודעים על ׳תעגלו פינות׳ ותאלתרו תשובה.   דוגמא טובה היא מועמד/ת לתפקיד מנהלת חשבונות שמבקש/ת תשובה לשאלה ואתם לא יודעים מה להשיב.

אם אינכם בטוחים, אמרו:  ״אבדוק ואשיב״.

7. בדקו ממליצים מן העבר, אמתו מול הממליצים את השנים המוזכרות בקורות החיים, תוכן התפקיד, סיבת הסיום וכמובן מי הוא המועמד. (שוב: אישיות, מקצוענות, התאמה לארגון).

כלל התכנים המופיעים באתר זה מתייחסים לגברים ולנשים כאחד.  בכל מקום בו נאמרו הדברים בלשון זכר או בלשון נקבה הדבר נעשה במטרה להקל על הכתיבה.

 

הנהלת חשבונות, מנהל חשבונות, מנהלת חשבונות, חשבונאות, קורס בהנהלת חשבונות, תוכנות פיננסיות, תוכנה פיננסית, סוג 1 סוג  2 סוג 3 , יעוץ מס, ייעוץ מס, חשב שכר, חשבת שכר, חשבי שכר, חשבות שכר, הנהלת חשבונות מעשית, מנהל חשבונות מדופלם, מנהלת חשבונות מדופלמת, קורס אקסל, חשבשבת, פיננסית, סאפ, פריוריטי, חיסולית, עוקץ, Priority, , SAP, קורסים מקצועים, קורסים מקצועיים, חשבונאות מעשית, משרד התמ״ת, ביקורת חשבונות, ניתוח דוחות כספיים, מכפל, מיכפל, ספקים, לקוחות, אשראי, הנהלת חשבונות כפולה, יחידים, חברות, עצמאיים, עצמאים, עד מאזן, למאזן, שוטף, תזרים, משכורת, משכורות, טופס 101, חלונות, עוקץ, הוצאה, הוצאות, הכנסה, הכנסות, מס הכנסה, דיווח, דיווחים, מס ערך מוסף, ביטוח לאומי, קרן, פנסיה, קרנות, הפרשה, הפרשות, גמל, ניהול מלאי ומזומנים, רישום חד צידי, צדי, רישום כפול, דוחות כספיים, עריכה, ניתוח , ניהול תזרים מזומנים, עיבוד נתונים, גיליון אלקטרוני, גיליונות אלקטרוניים, נוסחא, נוסחה, נוסחאות, פיווט טייבל,כלי הפיווט, כלי הפיבוט, פיבוט,  PIVOT TABLE, טבלאת ציר, טבלאות ציר, טבלת הציר, טבלות הציר, מס פרוגרסיבי, מס הכנסה, קבלה, חשבונית, חשבונית עסקה, חשבוניות עסקה, זיכוי, זיכויים, ביקורת מס, יועץ מס, יועצת מס, יועצי מס, יועצות מס, ייעוץ מס, השמת עובדים, השמת אנשי כספים, השמת מנהלי חשבונות, השמת מנהלות חשבונות, השמת יועצי מס, השמת יועצות מס, השמת רואי חשבון, השמת רואות חשבון, השמת רואי חשבון, גיוס עובדים, גיוס אנשי כספים, גיוס מנהלי חשבונות, גיוס מנהלות חשבונות, גיוס יועצי מס, גיוס יועצות מס, גיוס רואי חשבון, גיוס רואות חשבון, גיוס רואי חשבון, מודעת דרושים, דרוש מנהל חשבונות, דרושה מנהלת חשבונות, דרושים מנה״ח, דרושים חשב/ת שכר, דרושים מנהל/ת כספים, דרושים פקיד/ת גביה, דרושים יועצ/ת מס, דרושים יועץ/ת מס,  דרושים חשב/ת חברה, דרושים סמנכ״ל כספים, דרושים סמנכל כספים, דרושים מנהלת חשבונות, דרושים מנהל חשבונות, דרושים חשב שכר, דרושים חשבת שכר, חשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית, רואי חשבון, רואה חשבון, רואת חשבון, מאזן בוחן, ספר חשבונות, חובה וזכות, חתך חשבונאי, עלות המכר, הנהלת חשבונות כפולה, תקן חשבונאות, בסיס מצטבר, בסיס מזומן, עקרונות חשבונאים מקובלים, דוחות כספיים, מאזן, דוח רווח והפסד, דו״ח רווח והפסד, דוח על הרווח הכולל, דו״ח על הרווח הכולל, דוח על תזרימי המזומנים, דו״ח על תזרימי המזומנים, דוח על השינויים בהון העצמי, דו״ח על השינויים בהון העצמי, ביקורת, ביקורת פיננסית, תקן ביקורת, ביקורת פנימית, ביקורת מערכות מידע, חשבונאות בישראל, רשות ניירות ערך, לשכת רואי חשבון בישראל, מועצת רואי חשבון בישראל, לשכת יועצי מס בישראל, המוסד הישראלי לתקינה בחשבונאות, חשבונאות בעולם, המוסד הבינלאומי לתקינה בחשבונאות, תקן דיווח כספי בינלאומי, חשבונאות בארצות הברית, המוסד לתקינה בחשבונאות פיננסית, מועצה לפיקוח על הביקורת בחברות ציבוריות, הוועדה לניירות ערך ולבורסות, חוק סרבנס-אוקסלי, מאזן בוחן סופי

 

Build by Jetserver.co.il | אחסון אתרים