מחפשים אנשי כספים מקצועיים? התחילו כאן

אני מחפש מזכירה איכותית

פעמים  רבות אנחנו בחברת Finantech נתקלים בשאלה: "אני מחפש עובד איכותי" איך ניתן למצוא עובד שיהיה גם מקצועי אבל גם איכותי,  השאלה או הבקשה הזו נאמרת ברצינות ומייד אחריה הלקוח מתנצל על הוספת המילה "איכותי", אנחנו טורחים לתקן אותו ומסבירים לו כי הבקשה שלו לגיטימית והמילה "איכותי" היא בפירוש במקום. כאשר לקוח מפרסם מודעה ובה הוא מבקש עובד

לתחום הכספים (ושוב, הדבר נכון לכל עובד) הוא עשוי לקבל עשרות ולעתים מאות קורות חיים. מיון ראשוני עשוי לצמצם את הרשימה לכמה עשרות עד לכמות בודדת של מועמדים סופיים, אבל עדיין מעבר לחלק המקצועי שקיים בכל קורות חיים יש צורך לחלק את הרשימה לרמות איכות אישית של המועמד.  הדבר ממשיך כמובן לאחר מכן כאשר מתקיימת פגישה ראשונה לצורך ראיון עם המועמדים.

חשוב לציין כי ניתן להזמין גם מועמדים שהוגדרו על ידיכם כ "פחות איכותיים לכאורה" אך מולם יש לבדוק את מה שפחות טוב בעיניכם.

הערה נוספת: למען ההגינות "איכות" כמו "יופי" הם הרבה פעמים בעיני המתבונן ועל-כן מה שמפריע למעסיק אחד לא בהכרח מפריע לאחר.

הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לבדוק את איכות המועמדים:

בשלב קריאת קורות החיים:

יציבות תעסוקתית  - החלפת מקום עבודה כל כמה חודשים או כל שנה מראה באיזה שהוא אופן על חוסר יציבות אישיותית או חוסר החלטיות.

רציפות תעסוקתית - חורים לא הגיוניים בין מקומות עבודה למשל: היעדר שנה שלמה בין מקום אחד לשני מצביע על משהו שאותו במידת הצורך יש לבדוק מול המועמד.

חוסר אחידות במקומות עבודה - מועמד אשר מקומות העבודה שלו שונים בהגדרתם זה מזה בצורה בולטת. למשל: מועמד שעבד כנהג אוטובוס, לאחר מכן כאיש תחזוקה של משתלה ולאחר מכן כמוכר בחנות.

טעויות כתיב - טעויות כתיב מעטות הינן לגיטימיות. טעויות רבות מידי מראות על איכות הביטוי של אדם (שאינה באה לידי ביטוי הרבה פעמים בעל-פה) שאותו אם ברצונכם יש לבדוק.

בשלב הפגישה:

הופעה מרושלת - אין סליחה על הופעה שאינה מכבדת ומכובדת והכוונה אינה לסוג הבגד אלא להקפדה על אסטטיות מינימלית.

חוסר נימוס בסיסי - מועמד שמשאיר את הנייד שלו פועל ועל צליל שיחה נכנסת פעיל - זה מתקבל על הדעת,  מועמד שעונה/שממשיך שיחה אשר אין לו סיבה מספיק טובה (בעיות בבית, בעיות בריאות וכדומה) זה בלתי נסבל ומצביע על תפיסת "אני ואפסי עוד" או במילים אחרות "רק אני חשוב"

חוסר יכולת לקבל מרות של מראיין - מועמד שנוטל לעצמו את החירות להוביל בכוח ובאונס את הראיון ואינו מוכן לקבל את העובדה שהמראיין הוא אשר מוביל את השיחה אומר במילים אחרות: "איני מקבל מרות ואיני מכבד סמכויות אחרות".

התנהגות לא מובנת בעת ראיון - ראיון אינו דבר קל עבור הרבה מאוד מהמרואיינים, יחד עם זאת ישנה ציפייה להתנהלות מסוימת מצדו של מועמד בעת ראיון. מועמד אשר אינו מתקשר בעת ראיון בצורה הגיונית: עונה בתוקפנות לא מובנת על שאלות לגיטימיות. לדוגמא: המרואיין שואל את המועמד: "אני רואה שהחלפת כמעט כל שנה מקום עבודה" והמרואיין עונה בתוקפנות : "אז מה זה אומר ? , אני אשם שהמקומות פשטו את הרגל "? וכדומה.

קראו על טיפים למציאת אנשי אדמיניסטרציה מעולים

קראו את המאמר "אני מחפש פקידה מעולה מה עלי לעשות"

לחצו כאן על מנת להגיע לעמוד המעסיקים

 

 

לחצו כאן על מנת להגיע לעמוד מחפשי העבודה

 

 

 

פנו אלינו תמיד ובכל נושא
שמכם המלא (*)
Please let us know your name.
דואר אלקטרוני (*)
אנא ציינו כתובת דואר תקינה
הנושא (*)
Please write a subject for your message.
מספר טלפון להתקשרות
Invalid Input
תוכן הפניה (*)
Please let us know your message.

 

 

אנשים שהגיעו למאמר הזה חיפשו גם אחת המילים הבאות:

סמנ"ל  סמנכ"לית כספים, סמנכל, סמנכלית, ראש אגף, ראש חטיבה, ראש חטיבת, מנהל אגף, מנהלת אגף, חשב, חשבת, חשב שכר, חשבת שכר, רואה חשבון, רואת חשבון, מתמחים לרו"ח, מתמחים למשרד רואי חשבון, מתמחים לראית חשבון, מתמחים לראיית חשבון,  כלכלן כלכלנית באגף כספים, גזבר, גזברים, גזברית, גזבריות, גובה, גובים, גובות, מנהלי גבייה, מנהל גביה, מנהלת גביה, מנהל גבייה, מנהלת גבייה, מנהל השקעות מנהלת השקעות, בית השקעות, מנהל תיקים, מנהלת תיקים, ביקורת פנים, מבקר פנים, מבקרת פנים, רכש, מנהל רכש, מנהלת רכש בנקאות בנקאי בנקאית בנקאים בנקאיות  טלר טלרית  ניהול סיכונים  מנהל סיכונים מנהלת סיכונים יועצי מס יועץ מס יועצת מס  יועץ פנסיוני יועצת פנסיונית  יועץ השקעות יועצת השקעות יועץ פיננסי  יועצת פיננסית יועץ משכנתאות יועצת משכנתאות ,  הנה"ח,  הנהלת חשבונות, מנה"ח: מנהל חשבונות, מנהלת חשבונות,מנהל חשבונות ראשי, מנהלת חשבונות ראשית,  מנה"ח ראשי, מנה"ח ראשית,  מנה"ח כללי, מנה"ח כללית,  מנה"ח סוג 1  2 3, משרד רו"ח, משרד רואי חשבון, משרד ראיית חשבון, משרד ראיית חשבונות, משרד ראית חשבון, משרד ראית חשבונות, סוג 3 עד מאזן מנה"ח ספקים, הנהלת חשבון ספקים, הנהלת חשבונות ספקים מנה"ח לקוחות מנה"ח ייבוא ייצוא  יבוא יצוא מנהלת חשבונות לאחר לימודים, דרוש, דרושה, דרושים, דרושות, אני מחפש, אני מחפשת, אנו מחפשים, כח אדם לתחום הכספים, כח אדם לתחום הפיננסי, כח אדם לתחום הפיננסים, כח אדם לתחום הכלכלה, כח אדם לתחום החשבונות, כח אדם לתחום החשבונאות, כח אדם לתחום ראית חשבון, כח אדם לתחום ראיית חשבון, כח אדם לתחום הפנסיה, כח אדם לתחום הפנסייה, כח אדם לתחום הפנסיוני, כח אדם לתחום הפנסיוני. כוח אדם לתחום הכספים, כוח אדם לתחום הפיננסי, כוח אדם לתחום הפיננסים, כוח אדם לתחום הכלכלה, כוח אדם לתחום החשבונות, כוח אדם לתחום החשבונאות, כוח אדם לתחום ראית חשבון, כוח אדם לתחום ראיית חשבון, כוח אדם לתחום הפנסיה, כוח אדם לתחום הפנסייה, כוח אדם לתחום הפנסיוני, כוח אדם לתחום הפנסיוני

 

 

כלל התכנים המופיעים באתר זה מתייחסים לגברים ולנשים כאחד.  בכל מקום בו נאמרו הדברים בלשון זכר או בלשון נקבה הדבר נעשה במטרה להקל על הכתיבה.

Build by Jetserver.co.il | אחסון אתרים