מחפשים אנשי כספים מקצועיים? התחילו כאן

מדוע כדאי להעסיק אמהות לילדים

 

המאמר הזה ידון בשאלה: "מדוע כדאי להעסיק אמהות לילדים" ?

 

השאלה הזו רלוונטית לכל מעסיק המחפש עובדים בכלל ועובדי אדמינסטרציה מעולים.

מקצועות כמו: פקידה, מזכירה, מנהלת משרד, מנהלת חשבונות, מנהלת יבוא  ואחרים הופכים להיות יותר ויותר מקצועות המשפיעים על הצלחת הארגון בשוק תחרותי.   זוהי הסיבה מדוע כדאי לקחת עובדי אדמיניסטרציה מעולים.

עובדי אדמיניסטרציה בעלי ניסיון הם מצרך נדיר שכן ניתן למצוא הרבה עובדים לתחום האדמיניסטרציה אך רק ניסיון מעשי להקנות את היתרון היחסי לעובד שהוא באמת נכס לארגון.

לצורך העניין נשווה בין שני עובדי אדמיניסטרציה, נאמר והמדובר במנהל או מנהלת יבוא:

ניתן לקחת מישהו בעל ניסיון של שנתיים שלוש אשר כבר התנסה בסוגיות כאלו או אחרות.  ניתן לקחת מישהו בעל ניסיון של כ 7-8 שנים דבר אשר מקנה למעסיק 'שקט-תעשייתי' לניסיון של המועסק יש משקל רב ביותר על ההצלחה של העסק כפי ששכבר נאמר.

 

ולעניננו.

 

נשים אשר הינן צעירות מאוד ויכולות לעבוד ללא הגבלה הינן בחלק מן המקרים חסרות ניסיון. חוסר הידע אינו יכול לפצות את המעסיק בחלק מן המקרים על השעות הרבות שהן כן יכולות להישאר בעסק.

לעומתן, נשים בעלות ניסיון של 7-8 שנים הינן בחלק מן המקרים בעלות ניסיון רב. הידע הנצבר שלהן מסוגל לסייע בפתרון של סוגיות אמתיות שבהן נתקלת כל חברה שלה יש מחלקת יבוא.

 

לרוב, לנשים בעלי ניסיון יש כבר מסגרת משפחתית כזו או אחרת וכמובן גם ילד אחד או שניים.  הדבר מחייב את אותה עובדת לעבוד עד השעה 16:00 לכל היותר דבר המהווה נקודת התלבטות אשר לכדאיות העסקתה של אותה אם לילדים.

נציין כאן כי על פי חוקי העבודה המתייחסים הזדמנויות שוות לא ניתן להגביל את המשרה לאימהות נשואות בעלות ילדים אבל זו אינה השאלה.  נניח שהמעסיק של אותה מנהלת יבוא בעל ניסיון מעוניין בעובד או בעובדת עד השעה 17:00 זכותו - עלך פי החוק - לבקש כחלק מהגדרות התפקידעובד עד השעה 17:00 אבל השאלה תהיה מה יקרה באם יתקל במישהו ובמקרה הזה במישהי אשר אינה יכולה לעבוד עד השעה 17:00 אלא רק עד השעה 16:00.

ההתלבטות כאמור במקום: שעה פחות מול ניסיון, מה גובר על מה?

 

על כך אנו דנים במאמר הזה והתשובה היא שכל  הוא לגופו של עניין

 

לחצו כאן על מנת להגיע לעמוד המעסיקים

 

לחצו כאן על מנת להגיע לעמוד מחפשי העבודה

 

 

פנו אלינו תמיד ובכל נושא
שמכם המלא (*)
Please let us know your name.
דואר אלקטרוני (*)
אנא ציינו כתובת דואר תקינה
הנושא (*)
Please write a subject for your message.
מספר טלפון להתקשרות
Invalid Input
תוכן הפניה (*)
Please let us know your message.

 

 

אנשים שהגיעו למאמר הזה חיפשו גם את אחת המילים:

 

 

מזכיר, מזכירה, פקיד, פקידה, פקיד קבלה, פקידת קבלה, פקיד הנהלת חשבונות, פקידת הנהלת חשבונות, דרוש פקיד,דרושה פקידת מחסן, מזכירת מנכ"ל, מזכירת מנכל, מזכירת ערב, אדמיניסטרציה, אדמניסטרציה, דרושים אדמיניסטרציה, דרושה מזכירה, דרושים עבודה מהבית, דרושים לעבודה מהבית, דרושים עובדי משרד, מזכירת רכש, מזכירת עו"ד, מזכירת עורך דין, מזכירת עורכי דין, מזכירת עורך-דין, מזכירת עורכי-דין, מזכירה עורך דין, מזכירה עורכי דין, מזכירה משפטית, ניהול אדמיניסטרטיבי, ניהול אדמניסטרטיבי, אני מחפש פקידה, אני מחפש מזכירה, אני מחפש פקידת, פקידת גביה, פקיד גביה, דרושה מנהלת חשבונות, דרוש מנהל חשבונות, דרושה הנה"ח, דרוש הנה"ח, דרושה פקידת יבוא, דרושה פקידת יצוא, דרוש פקיד יבוא, דרוש פקיד יצוא, דרושה פקידה אדמיניסטרטיבית, דרושה פקידה אדמניסטרטיבית, מנהל חשבונות, מנהל חשבונות, עובדי מנהלה, עובדי מינהלה, איש תפעול, אשת תפעול, פקיד לוגיסטיקה, פקידת לוגיסטיקה, סמנכ"ל כספים, סמנכ"לית כספים, איש כספים, אשת כספים, מנהל כספים, מנהלת כספים, רכז כוח אדם, רכזת כוח אדם, מנהל מחלקת כוח אדם, מנהלת מחלקת כוח אדם, מנהל משאבי אנוש, מנהלת משאבי אנוש, מנהל מחלקת רווחה, מנהלת מחלקת רווחה, רפרנט, רפרנטית

 

 

 

כלל התכנים המופיעים באתר זה מתייחסים לגברים ולנשים כאחד.  בכל מקום בו נאמרו הדברים בלשון זכר או בלשון נקבה הדבר נעשה במטרה להקל על הכתיבה.

Build by Jetserver.co.il | אחסון אתרים